הוראות הפעלה - מדריך למשתמש - מדריך לבעלים
מדריכים חינם - חוברת הוראות חינם - מדריכים למשתמש להורדה

תנאי שימוש באתר hebrew-manual.comhttp://www.hebrew-manual.com הוא אתר המופעל על ידי ההון LOVConcept של 1500 €, שבסיסה ב 103 BIS rue d'Amboile - 94430 Chennevières sur Marne, רשום עם RCS Creteil תחת מספר 509 046 967 (להלן: "LOVConcept") דואר אלקטרוני: contact@lovconcept.fr. עם גישה לאתר זה או את תוכנו, גלישה או הורדה, או פרסום או העלאת לאתר זה או כל שימוש אחר באתר זה ותוכנו כמשתמש רשום או מבקר ריקה, אתה מסכים עמידה בתנאים אלה, ללא שינוי (אשר תואמים את כריתת החוזה בינך לבין Lovconcept), ולפגוש את כל אותנטית משפטי. המשתמש עלול אך ורק העלויות של רכישת חומרה ותוכנה צורך לגשת לאתר. המשתמש בלבד ישא באחריות לתשלום מסים או רשתות טלפון הדרושות כדי לגשת לאתר שירותי מחשוב.

זכות יוצרים

העבודות המוצגות באתר הם קניינה של יוצרם, אשר הודה על זכויות ייצוג באתר זה כדי Lovconcept החברה. כתוצאה מכך, כל שכפול מוחלט או חלקי ללא אישור של המחבר אסורה ומהווה הפרה באישור מאמרים L.335-2 et seq של קוד הקניין הרוחני. במידה העבודה המוצג באתר מפר כל זכות קניינית של צד שלישי כלשהו, ​​Lovconcept מסכים לסגת מיד מאתר את העבודה השאלה אם מבוסס תיגר. כל צד שלישי אשר יטען כל בעלות על העבודה הנדונה חייב לספק Lovconcept, עם היישום שלהם לנסיגה של העבודה, את כל המסמכים ו / או הצדקה המעידה על זכותו בעבודה. עם היוצא מן הכלל של העבודות כאמור, נכס של המחבר, המבנה הכללי, כמו גם תוכנות, טקסטים, תמונות אנימציה או לא, יודע איך כל האלמנטים האחרים המרכיבים את האתר הם רכושה הבלעדי של Lovconcept. כל שיעתוק מוחלט או חלקי של אתר זה, בכל אמצעי שהוא ללא אישור מפורש של Lovconcept אסורה ומהווה הפרה באישור מאמרים L.335-2 et seq של קוד הקניין הרוחני. סימני Lovconcept וסמלים המופיעים באתר הם סימני מסחר רשומים הם רכושם של Lovconcept ו / או שותפיה או סימני מסחר. כל שכפול מוחלט או חלקי של מותגים אלה או הסמלים הללו שנעשו ללא אישור מפורש של Lovconcept אסור, כהגדרתו בסעיפים L.713 L.713-2 ו-3 של קוד הקניין הרוחני. Lovconcept מעניקה לך זכות ולא בלעדי להשתמש בתוכן האתר לשימוש אישי בלבד ולא מסחרי. רשות מוגבלת להשתמש בתוכן האתר (למטרות המפורטות לעיל), קשורה באופן ספציפי דרישה להכיר, לכבד ולהגן את הפרטים הנוגעים מסחרי זכויות יוצרים, וכל זכויות מגן אחרות של תוכן האתר. המשתמש לא לרכוש זכויות הבעלות כתובות דואר אלקטרוני, כתובת אתר או מזהה אישי אחר שהוקצה לקבל שירותים הזמינים באמצעות אתר זה או אחר אותו בחרה. זכויות מוגבלות של המשתמש הקשורים בשימוש מזהה כתובת כזאת / תהיה בתוקף למשך תקופת חשבון אחת / משתמש כדי לגשת לאתר או שירותים נלווים. אם Lovconcept מסתיים תוקפו של זמן, מכל סיבה שהיא, Lovconcept חופשית להשתמש בכל זיהוי / כתובת בעצמם או להעביר אותה למשתמש אחר.

אחריות

Lovconcept אינה יכולה להבטיח את הדיוק או השלמות של המידע הכלול באתר זה. Lovconcept גם שומרת לעצמה את הזכות לשנות ללא הודעה מוקדמת את תוכנו של אתר זה ללא חבות להיות שהצטברו. Lovconcept היא גם אינה אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, מוחשי או לא מוחשי מסוג כלשהו הקשור בשימוש חלקי של המידע הכלול באתר זה. Lovconcept לעשות גם אין שליטה על התוכן הנמצא באתרי צד ג'מפנה היפר ולכן לא ניתן להניח בכל אחריות בקשר לכך. לא Lovconcept או כל צד אחר המעורב בתכנון, ייצור, אספקה ​​או תחזוקה של כל או חלק של מצגת זו באינטרנט, או דפים או מצגות המקושרים לשלנו, אינו אחראי בכל דרך נזק ישיר או עקיף או נזק או תקלה שעלולה להתרחש לאחר גישה, להשתמש, או חוסר היכולת להשתמש במצגת האינטרנט של Lovconcept או מצגות שאליו הם מקושרים.

הגנה על נתונים

במהלך הגלישה שלך, אתה עשוי להתבקש לחשוף את המידע האישי עליך. בהתאם לחוק "Informatique et Libertes" (חוק מס '78-17 של 8 6 ינואר 1978), יש לך הזכות לגשת, לשנות ולמחוק נתונים על המידע שלך. ניתן לממש על ידי להודיע ​​לנו בדוא"ל contact@lovconcept.fr. עוגיות משמשות כדי לאסוף ולתעד את נתוני המבקרים באתר. זה האחרון לא ניתן להשתמש באופן אישי לזהות מבקרים או להיות מזוהה עם נתונים אישיים. ישמש רק כדי לייעל את האתר. יש לנו שותפות עם ValueClick לספק פרסומות ו / או לאסוף מידע במהלך הביקורים שלך באתר שלנו כי ValueClick עשויים להשתמש בעוגיות או אלקטרוני של ומשואות אינטרנט 'כדי לאסוף מידע ניווט, אך בשום מקרה אין מזהה אותך באופן אישי במהלך הביקור שלך באתר זה, אלא כדי לעזור לנו להציג את המודעות זיקה יותר עם הניווט שלך. לקבלת מידע בנושא זה ואת שיטות המשמשות את הפרסום ההתנהגותי (פרסום ההתנהגות) או לדחות (OptOut) להשתמש במידע זה בעילום שם בקר (https://admin.valueclickmedia.com/optout/index.html)

החוק החל - סמכות

תנאים כלליים אלה נשלטים על ידי החוק הצרפתי. כל מחלוקת בדבר, תוקף פרשנות או ביצוע הסכם זה, יוגשו לבתי המשפט המוסמכים Creteil.Copyright © hebrew-manual.com כל הזכויות שמורות.

Sitemap


מדריכים למשתמש טלויזיה, פלזמה, טלוויזיה LCD :
מדריכים למשתמש טלויזיה, פלזמה, טלוויזיה LCD

מדריכים למשתמש מצלמות דיגיטליות, מצלמות רפלקס, מצלמות דיגיטליות :
מדריכים למשתמש מצלמות דיגיטליות, מצלמות רפלקס, מצלמות דיגיטליות

מדריכים למשתמשמצלמות וידיאו דיגיטליות, מצלמות וידיאו HD, כונן קשיח מצלמות וידאו :
מדריכים למשתמשמצלמות וידיאו דיגיטליות, מצלמות וידיאו HD, כונן קשיח מצלמות וידאו

מדריכים למשתמש מערכות אודיו, מערכות סטריאו, מערכות קולנוע ביתי :
מדריכים למשתמש מערכות אודיו, מערכות סטריאו, מערכות קולנוע ביתי

מדריכים למשתמש מכוניות, אופנועים, טרקטורונים :
מדריכים למשתמש מכוניות, אופנועים, טרקטורונים

מדריכים למשתמש מחשבים ניידים, מדפסות, מחשבים אביזרים :
מדריכים למשתמש מחשבים ניידים, מדפסות, מחשבים אביזרים
מדריכים למשתמש כלים, מקדחות, מכסחות דשא :
מדריכים למשתמש כלים, מקדחות, מכסחות דשא

מדריכים למשתמש מכונות כביסה, מדיחי כלים, מיקרוגל :
מדריכים למשתמש מכונות כביסה, מדיחי כלים, מיקרוגל

מדריכים למשתמש משחקי לוח, משחקי מחשב, משחקים :
מדריכים למשתמש משחקי לוח, משחקי מחשב, משחקים

מדריכים למשתמש בית, Domotics, ריהוט התקנה :
מדריכים למשתמש בית, Domotics, ריהוט התקנה

מדריכים למשתמש פלאפון, טלפונים חכמים, אביזרים לטלפון :
מדריכים למשתמש פלאפון, טלפונים חכמים, אביזרים לטלפון

מדריכים למשתמש נגני DVD, Blu Ray שחקנים, חליליות :
מדריכים למשתמש נגני DVD, Blu Ray שחקנים, חליליות